Autobedrijf Misker

Twee ijzersterke merken onder één dak

 
 

 

Occasions Zoeken

close
Geef uw voorkeur hieronder of toon alle 267 occasions
vanaf:
van:
tot:
maximaal:
occasions gevonden

Contact of Afspraak maken

Geadresseerde
Invalid Input

Uw naam(*)
Voer uw naam in

Telefoonnummer(*)
Voer uw telefoonnummer in

Indien nodig bellen wij u tijdens kantooruren.

Email adres(*)
Voer een geldig email adres in

Kenteken
Ongeldige invoer

Datum voorkeur
Invalid Input

Soort onderhoudsbeurt
Ongeldige invoer

APK
Ongeldige invoer

Service en Advies
Ongeldige invoer

Wilt u erop wachten of laat u de auto de hele dag staan?
Ongeldige invoer

Opmerkingen
Ongeldige invoer

Receptie

Boes, Wilfred
Medewerker receptie / aftersales
0591-654778
w.boes@misker.nl
Emmen
Sleen, Koos van der
Medewerker receptie / aftersales
0591-654785
k.van.der.sleen@misker.nl
Emmen
Kuilman, Remmy
Medewerker receptie / aftersales
0599-613655
r.kuilman@misker.nl
Stadskanaal
Dijk, Henk van
Werkplaatschef
0599-613655
h.van.dijk@misker.nl
Stadskanaal
Lubbers, Gert-Jan
Werkplaatschef
0523-262777
gj.lubbers@misker.nl
Hardenberg
Dijk, Nico
Medewerker receptie / aftersales
0523-262777
n.dijk@misker.nl
Hardenberg

Verkoop

Groot, Bastiaan de
Verkoopleider
0591-654772
b.de.groot@misker.nl
Emmen
Gerritsen, Karin
Verkoop Mazda
0591-654782
k.gerritsen@misker.nl
Emmen
Dubois, Freek
Verkoop Mazda
0591-654783
f.dubois@misker.nl
Emmen
Weidijk, Dennis
Verkoop Ford
0591-654781
d.weidijk@misker.nl
Emmen
Bekman, Erik
Verkoop Ford
0523-262777
e.bekman@misker.nl
Hardenberg
Anbergen, Lisa
Leerling verkoop
0523-262777
l.anbergen@misker.nl
Hardenberg
Greven, Erik
Bedrijfsleider
0599-613655
e.greven@misker.nl
Stadskanaal

Directie en administratie

Hoving AA, Nathalie
Hoofd Administratie
0591-654787
n.hoving@misker.nl
Emmen
Misker, Ans
Medewerker Administratie
0591-654780
a.misker@misker.nl
Emmen
Wagenaar, Marc
Medewerker Administratie
0591-654779
m.wagenaar@misker.nl
Emmen
Misker, Bram

Werkplaats en magazijn

Schrotenboer, Patrick
After Sales Manager
0591-654773
p.schrotenboer@misker.nl
Emmen
Boxem, Paul
Magazijnmedewerker
0591-654775
p.boxem@misker.nl
Emmen
Brouwer, Remon
Magazijnmedewerker
0591-654776
r.brouwer@misker.nl
Emmen
Sienot, Bernardus
Meewerkend voorman


Emmen
Linneman, Alex
Monteur


Emmen
Orsel, Henk
Monteur


Emmen
Sanders, Kees
Monteur


Emmen
Scherpen, Remco
Monteur


Emmen
Smallenburg, Bert
Monteur


Emmen
Bree, Mike van
Leerling Monteur


Hardenberg
Huisjes, Ewert
Monteur


Hardenberg
Huygen, Arie
Monteur


Hardenberg
Nijland, Henry
Monteur


Hardenberg
Fennema, Be
Monteur


Stadskanaal