Autobedrijf Misker

Twee ijzersterke merken onder één dak

 
 

 

Occasions Zoeken

close
Geef uw voorkeur hieronder of toon alle 223 occasions
vanaf:
van:
tot:
maximaal:
occasions gevonden

Contact of Afspraak maken

Geadresseerde
Invalid Input

Uw naam(*)
Voer uw naam in

Telefoonnummer(*)
Voer uw telefoonnummer in

Indien nodig bellen wij u tijdens kantooruren.

Email adres(*)
Voer een geldig email adres in

Kenteken
Ongeldige invoer

Datum voorkeur
Invalid Input

Soort onderhoudsbeurt
Ongeldige invoer

APK
Ongeldige invoer

Service en Advies
Ongeldige invoer

Wilt u erop wachten of laat u de auto de hele dag staan?
Ongeldige invoer

Opmerkingen
Ongeldige invoer

Verkoop

Gerritsen, Karin
Groot, Bastiaan de
Misker, Bram
Dubois, Freek
Verkoper Mazda

f.dubois@misker.nl
Patrick Schrotenboer

Directie en administratie

Misker, Ans
Administratief medewerkster
0591-654780
a.misker@misker.nl
Misker, Gerrit
Schipper, Harry
Administrateur Mazda
0591-654787
h.schipper@misker.nl
Wagenaar, Marc
Administrateur Ford
0591-654779
m.wagenaar@misker.nl

Receptie

Boes, Wilfred
Receptionist Ford
0591-654778
w.boes@misker.nl
Kuilman, Remmy
Receptioniste Ford
0591-654778
r.kuilman@misker.nl
Sleen, Koos van der
Receptionist/Magazijnchef Mazda
0591-654785
k.van.der.sleen@misker.nl

Werkplaats en magazijn

Brouwer, Remon
Aftersales Medewerker Ford
0591-654776
r.brouwer@misker.nl